24h Pogotowie WOD-KAN: 601 395 677
Stacja uzdatniania wody: 693 722 774
Pogotowie energetyczne: 601 353 240

Przypominamy o konieczności zabezpieczenia wodomierzy przed mrozem. W związku ze zbliżającym się okresem zimowym, przypominamy o odpowiednim zabezpieczeniu wodomierzy przed zamarznięciem. Obowiązek ten leży po stronie właściciela lub zarządcy nieruchomości.
Strefa Klienta
Ogłoszenie o pracę – księgowa/księgowy

Spółka Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży oraz innych dokumentów księgowych,
  • przygotowywanie płatności wraz z księgowaniem wyciągów bankowych,
  • uzgadnianie rozrachunków należności oraz zobowiązań,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi – US, bankami itp.,
  • pomoc w bieżących sprawach księgowych,
  • udział w sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • obliczanie podatków i przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz JPK,
  • przygotowanie pism do kontrahentów, instytucji oraz obsługa korespondencji,
  • korespondencja z klientami,
  • znajomość Excela w stopniu pozwalającym na wykorzystywanie danych przeniesionych do Excela z systemu księgowego w celu wykonywania wyliczeń i sporządzania zestawień.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe o profilu finanse i rachunkowość, księgowość,
  • umiejętność analitycznego, logicznego i samodzielnego myślenia,
  • zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań,
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia,
  • praktyczna i teoretyczna znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • dokładność, skrupulatność i rzetelność,
  • znajomość obsługi programu MS Office (Word, Excel).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres: a.kuba@rawik.pl lub pocztą na adres: Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o o., ul. Słowackiego 70, 96-200 Rawa Mazowiecka z dopiskiem w tytule wiadomości lub na kopercie: „Starszy księgowy –  zgłoszenie”.

W treści zgłoszenia należy umieścić następującą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.2016.922).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl