24h Pogotowie WOD-KAN: 601 395 677
Stacja uzdatniania wody: 693 722 774
Pogotowie energetyczne: 601 353 240

Doceń deszczówkę – apel w sprawie oszczędzania wodą z sieci wodociągowej. W celu ograniczenia zużycia wody uzdatnionej z wodociągu zwracamy się z prośbą o stosowanie do nawadniania trawników i ogrodów warzywnych wody deszczowej. magazynowanie wody deszczowej znacząco wpływa na oszczędne gospodarowanie wodą uzdatnioną i wpływa na obniżenie rachunków za wodę i odprowadzanie ścieków!
Strefa Klienta
Finał kolejnej inwestycji

6 maja nasza spółka zakończyła kolejną inwestycję, mająca na celu poprawę przepustowości sieci wodociągowej.

Cały czas staramy się dbać, aby dostarczanie wody dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej odbywało się bez zakłóceń. W tym celu niezbędny jest nieustanny monitoring naszych sieci oraz wynikające z tego monitoringu działania.  Korzystając prac, realizowanych przez powiat rawski, mających na celu poprawę nawierzchni
i chodników w ulicy Tomaszowskiej, dokonaliśmy przebudowy sieci wodociągowej w rejonie skrzyżowania tej ulicy z ulicą Przemysłową. Przy  dobrej współpracy, udało się oddać do użytku ponad 180 metrów nowej sieci wodociągowej, a przy okazji zwiększyliśmy jej przepustowość. Dzięki temu możliwe będą ewentualne nowe przyłączenia a kolejny odcinek sieci spełnia najwyższe wymagania jakościowe.
Powrót
Projekt i wykonanie interaktywa.pl
Projekt i wykonanie AdrianGrzybek.pl
Skip to content