16 Stycznia 2019    |    Imieniny obchodzą: Marceli, Włodzimierz, Bernard

Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

BĄDŹ EKOLOGICZNY!


PRZYŁĄCZA KANALIZACYJNE
DLA MIESZKAŃCÓW

Podłącz się
w ramach projektu!

Telefony awaryjne

 Zgłoszenia awarii sieciowych

SUW Kolejowa:

46 814 36 33

Pogotowie WOD-KAN:

601 395 677


Awarie instalacji wewnętrznych należy zgłaszać administracji budynków
rawik.pl > 

Oddaj swój Głos w plebiscycie „Modernizacja Roku 2014”

Aby zaistnieć na ogólnopolskiej arenie, jak również zostać docenionym przez lokalną społeczność, Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. po raz drugi bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie „Modernizacja Roku 2014”. Jest to organizowany od 19 lat Konkurs doceniający różnorodne modernizacje na terenie całego kraju.

 

 

W tym roku Spółka „RAWiK” zgłosiła Miejską Oczyszczalnię Ścieków w Żydomicach. Za sprawą modernizacji oczyszczalni skuteczniej oczyszczana jest większa ilość ścieków komunalnych. Dzięki rozwojowi w środowisko skorzystają przede wszystkim Rawianie. Czystość wód powierzchniowych i gruntowych ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Mieszkańcy Rawy Mazowieckiej mogą być dumni ze swojego miasta. Świadczy o tym fakt, jak korzystnie zmienia się otoczenie naszego miasta, wzrasta troska o środowisko naturalne, a co za tym idzie zdrowie mieszkańców. To właśnie z uwagi na osiągnięte efekty modernizacji obiekt został nominowany do finału Konkursu. Uroczysta Gala Finałowa odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Internauto, jeśli uważasz że nasz obiekt zasługuje na wyróżnienie to zagłosuj na niego
w
Ogólnopolskim Plebiscycie internetowym - „Modernizacja roku 2014”.Ranking tworzony jest wg ilości polubień obiektów za pomocą przycisku „Lubię to” Facebooka.

W celu oddania swojego głosu na obiekt, należy wejść na stronę http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt następnie wybrać kategorię - Ochrona środowiska
w której znajduje się nasz obiekt i kliknąć jego podstronę, a następnie ją polubić. Ilość głosów
w rankingach
aktualizuje się co 5 minut.

 

 

Unia Europejska, Rawik